Adem YILDIRIM

Adem YILDIRIM

Avukat

Adem Yıldırım , 1998 yılında Selçuk Üniversitesi’nden mezun oldu. ​1999 yılında stajyer avukat olarak hukuk alanında çalışmalarına başlayan Yıldırım , 2000 yılında Arifan Hukuk Bürosunu kurarak Arifan hukuk bünyesine katılmış, Tazminat hukuku,özellikler tüketici uyuşmazlıkları,iş ve trafik kazalrından ve haksız fiillerden kaynaklı tazminat davaları,gayrimenkul hukuku,İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve ceza hukuku alanında uzmanlaşmış olup, yönetici avukat olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Avukat, Adem YILDIRIM Hakkında

Adem Yıldırım , 1998 yılında Selçuk Üniversitesi’nden mezun oldu.
 
​1999 yılında stajyer avukat olarak hukuk alanında çalışmalarına başlayan Yıldırım , 2000 yılında Arifan  Hukuk Bürosunu kurarak Arifan hukuk  bünyesine katılmış, Tazminat hukuku,özellikler tüketici uyuşmazlıkları,iş ve trafik kazalrından ve haksız fiillerden kaynaklı tazminat davaları,gayrimenkul hukuku,İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ve ceza hukuku alanında uzmanlaşmış olup, yönetici avukat olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Deneyim

  • Tazminat Hukuku
  • Gayrimenkul Hukuku
  • Ceza Hukuku
  • İş Hukuku

Eğitim

Avukata Soru Sor

Arifan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

0212 466 22 88

Değerli müvekkilimiz, kendi dosyalarınızı izlemenize ve bizimle karşıklı olarak yazışma ve iletişim kurmanız için Giriş Yapınız.

MÜVEKKİL GİRİŞİ